У Туреччині затримано 10 підозрюваних у шпигунстві на користь Франції та Китаю

Джерело: МВС Туреччини

У Туреччині затримали десятьох підозрюваних у роботі на розвідувальні органи Франції та Китаю.

“Під час проведених операцій виявлено ​​осередкову структурц з 3 осіб, яка впродовж року шпигувала на користь французької розвідки, і 7 підозрюваних, які збирали інформацію для китайської розвідки про лідерів асоціацій Східного Туркестану та деяких інших організацій та асоціацій”, – йдеться в заяві.

Зокрема встановлено, що Ахмет Кеті, який видавав себе за активіста і журналіста, намагався встановлювати зв’язки з політичними партіями в Туреччині, поширював неправдиві дані про Туреччину та розповсюджував інформацію про погрози на свою адресу від державних посадовців у Туреччині, працював на французьку розвідку.

У межах операції вилучено велику кількість цифрових матеріалів та готівки у різних валютах, а також зброю та боєприпаси до неї.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.

Польські аграрії завершили блокування найбільшого вантажного пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, який з’єднує Польщу з Україною. Протест тривав з 9 лютого і закінчився 22 квітня о 13:00.