У Великій Британії водолази знайшли на судні партію кокаїну на понад £10 млн

Джерело: BBC

Водолази поліції Сполученого Королівства вилучили захований під ватерлінією контейнеровоза кокаїн на загальну суму в понад 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Як розповіли в агентстві, наркотики вагою 137 кг були виявлені на зареєстрованому в Панамі судні, що перевозило банани в Ширнессі, графство Кент.

Національне агентство з боротьби зі злочинністю (NCA) повідомило, що вулична вартість вилученого кокаїну у Великій Британії, ймовірно, перевищила 10 мільйонів фунтів стерлінгів.

Зазначається, що судно прямувало до Нідерландів, але на основі інформації, наданої NCA, групи спеціалістів обшукали судно, коли воно пришвартувалося в порту Ширнесс 14 жовтня.

NCA зауважило, що водолазному підрозділу поліції знадобилося п’ять годин, щоб знайти наркотики після підводного огляду корпусу судна в умовах обмеженої видимості.

Кокаїн був виявлений у чотирьох великих забортних ящиках.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.