У Великій Британії затримали чоловіка, який переховувався 27 років

Джерело: ВВС

Поліція затримала 80-річного Річарда Берроуза під час його повернення до Великої Британії з Таїланду. Чоловік, якого підозрюють у розбещенні дітей, переховувався від правоохоронців протягом 27 років.

За словами речника поліції графства Чешир, Берроуз був заарештований в аеропорту Хітроу в Лондоні.

Чоловік не з’явився у суді під час розгляду справи щодо вчинення ймовірних сексуальних злочинів над неповнолітніми у місті Честер 1997 року. Берроузу висували обвинувачення у жорстокому поводженні з дітьми в період з 1969 до 1981 роки. Деякі правопорушення могли бути скоєні підозрюваним в дитячому будинку в графстві Чешир, тоді як інші злочини – у графстві Вест-Мідленс.

Як зазначається, в суді Берроуз говорив лише двічі – один раз, щоб підтвердити свою неявку 27 років тому, і ще раз, щоб підтвердити факт виконання ордера на його арешт. Він заперечував усі звинувачення, висунуті йому ще у 1997 році.

Нині Берроуз утримується під вартою.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.