У Венеції обмежили розмір туристичних груп до 25 осіб і заборонили гучномовці

Джерело: BBC News

У Венеції набули чинності нові правила, що забороняють гучномовці та обмежують розмір туристичних груп до 25 осіб.

За словами посадовців, ці заходи були введені для обмеження впливу надмірного туризму на італійське місто.

Канали історичного кварталу Венеції роблять місто одним із найбільш відвідуваних місць у Європі. Надмірний туризм вважається однією з найактуальніших проблем для Венеції, населення якої становить близько 250 000 осіб.

В 2019 році італійське місто відвідало понад 13 мільйонів відвідувачів. Відтоді кількість туристів зменшилася, але очікується, що в найближчі роки вони перевищать рівень до пандемії.

Зміни в правилах туризму відбулися після того, як минулого року експерти з ЮНЕСКО попередили, що Венеція може бути додана до списку всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою, оскільки вплив зміни клімату та масового туризму загрожує місту.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.