У віці 101 року помер сценарист та продюсер Норман Лір

Джерело: ВВС

Американський сценарист та продюсер Норман Лір помер у своєму будинку в Лос-Анджелесі у віці 101 року, повідомив представник його родини.

“Норман прожив творче життя, він глибоко любив нашу країну та провів усе життя, допомагаючи зберегти її основоположні ідеали справедливості та рівності для всіх”, – прокоментували близькі митця.

ДОВІДКОВО. Лір здобув визнання завдяки новаторським творам 1970-х та 80-х років, серед яких – “Сенфорд та син” та “Джефферсони”.

Сценарист був п’ятиразовим лауреатом премії “Еммі” та членом Зали слави Телевізійної академії.

1968 року номінувався на “Оскар” за найкращий сценарій до фільму “Розлучення по-американськи”.

Засновник правозахисної організації “People for the American Way”.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.