У військовій частині на Рівненщині розкрали пального на понад ₴1 млн – ДБР

Джерело: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили злочинну організацію, що викрадала дизельне пальне та мастильні матеріали в одній з військових частин Рівненської області.

“Військова частина, в якій служать учасники оборудки, відповідала за розподіл приблизно 10% від потреб Збройних сил України у паливі та мастильних матеріалах. Організатор залучив до оборудок з пальним інших військових та цивільних осіб. Вони завищували обсяги розподіленого пального та мастильних матеріалів. Отримані таким чином надлишки зловмисники продавали через приватних підприємців”, – йдеться в повідомленні.

За даними ДБР, фігуранти викрали понад сотню тонн дизельного пального, яке призначалось для потреб ЗСУ. Лише за період з листопада 2024 року по січень 2025 року задокументували близько 20 випадків викрадення близько 20 тисяч літрів дизельного пального ринковою вартістю 1,2 млн грн.

Працівники Бюро затримали організатора оборудки, трьох його військових спільників та одну цивільну особу.

Їм оголосили підозри у створенні та керівництві злочинною організацією, викраденні військового майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.ч. 2, 3 ст. 255 та ч. 4 ст. 410 КК України). Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна. Слідство триває.

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.

У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.

У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.

У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.

Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.