У Warner Bros заявили, що залюбки зняли б другу частину фільму «Барбі»

Джерело: BBC

Керівниця Warner Bros Пем Ебді заявила, що кіноіндустрія “залюбки” зняла б “Барбі-2”, після того, як перша частина фільму “запалила глядачів всього віту”.

Фільм “Барбі” зібрав 1,4 млрд доларів у світовому прокаті, ставши найуспішнішою стрічкою 2023 року.

Ебді, співголова та генеральна директорка Warner Bros Motion Picture Group, сказала, що фільм побив чимало рекордів.

Вона додала, що обидві сторони “завжди говорили” про подальші дії, але в кінцевому підсумку це буде рішення щодо другої частини фільму буде за режисеркою Гретою Гервіг.

Раніше цього тижня Гервіг сказала, що відкрита до цієї ідеї, якщо їй вдасться знайти підґрунтя для фільму.

Едбі також зауважила, що “дуже боляче” через те, що Марго Роббі не номінували на найкращу акторку, а Грету Гервіг на найкращу режисерку на кінопремії “Оскар”.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.