У Закарпатській області добули першу сіль з Тереблянського родовища

Джерело: глава Закарпатської ОВА Віктор Микита.

У межах розробки Тереблянського соляного родовища на Закарпатті добули першу сіль. Це допоможе у закритті потреб населення.

Фото: Віктор Микита

Родовище розташовано у Тячівському районі.

“Під час координаційної наради щодо економічної, соціальної та безпекової ситуації в Закарпатській області під керівництвом Президента Володимира Зеленського передав главі держави першу сіль, добуту в межах розробки Тереблянського соляного родовища, що на Тячівщині”, — написав Віктор Микита.

За його словами, подія має колосальне значення для продовольчої безпеки України й економічного розвитку регіону. Він підкреслив, що родовище здатне повністю забезпечити Україну технічною і кухонною сіллю.

Фото: Віктор Микита

У відеозверненні президент України Володимир Зеленський заявив, що також є інші проєкти, стосовно яких уряд розмовляє з чиновниками.

“Відчувається, що в регіоні є результати, релокація бізнесу та створення нових робочих місць у різних громадах області. І цей важливий напрям роботи – потужності для реабілітації наших воїнів, правильні проєкти, багато ініціатив розвитку економіки Закарпаття, тих можливостей, які десятиліттями не використовувалися”, – сказав він.

Фото: Віктор Микита

Фото: Віктор Микита

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.