У Запоріжжі чоловік застрелив жінку, а потім покінчив життя самогубством

Джерело: пресслужба ГУ Нацполіції в Запорізькій області

Сьогодні вранці, 21 січня, у сквері Прикордонників у Олександрівському районі Запоріжжя чоловік двічі вистрілив у перехожу жінку та покінчив життя самогубством. Від отриманих поранень жінка померла.

Про інцидент сповістила жінка, яка стала свідком. Коли поліціянти приїхали в парк, чоловік сидів на лавці, та побачивши правоохоронців, він покінчив життя самогубством.

Постраждалу жінку медики намагалися реанімувати, однак вона померла в кареті “швидкої”.

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…