У Запоріжжі вбили посадовця міськради Максима Денщіка

Джерело: Нацполіція України
Вранці 11 червня у Запоріжжі кількома пострілами вбили посадовця міськради Максима Денщіка.
За повідомленням правоохоронців, у вбитого вистрелили чотири рази. Посадовця госпіталізували, однак він помер у лікарні.
Про стрілянину поруч з під’їздом багатоповерхівки правоохоронцям повідомили о 7:55. Свідки розповіли, що невідомий кілька разів вистрелив у посадовця, після чого втік з місця злочину.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 115 (Вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчо-розшукові дії.
Зауважимо, що правоохоронці не називають імені вбитого, та місцеві ЗМІ пишуть, що жертвою став Максим Денщік.

Фото: facebook.com/maxim.denschik.3
Максим Денщік був директором департаменту правового забезпечення Запорізької міськради. За повідомленням Суспільного, у травні цього року його тимчасово відсторонили від посади на час проведення службового розслідування.
Сам Денщік розповів, що його відсторонили нібито через анонімний лист, в якому його звинуватили у перевищенні повноважень.
На початку травня Денщік писав, що на нього нібито чинить тиск очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.
“Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана! Останній “по-хорошому” пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю, що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки!”, — писав він у Facebook.
- 22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.