У застосунку «Армія+» з’явились курси для онлайн-навчання військових
Джерело: Рустем Умєров/Facebook
З 24 жовтня у застосунку “Армія+” запущено сервіс онлайн-навчання для українських військовослужбовців.
Доступні курси: “Загальна підготовка”, “Побут у польових умовах” та “Безпілотні системи”.
Кожен курс поділено на модулі з уроками. Після кожного модуля є тест для перевірки знань, а в кінці курсу – іспит. Це має допомогти не просто отримати інформацію, а засвоїти її на практиці.
Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що навчальні блоки містять верифіковані матеріали, що дозволяють бійцям здобувати знання навіть в польових умовах.
Міноборони працює над новими курсами, такими як “Зв’язок на полі бою” та “Психологічна підготовка”.
- З 8 серпня військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку “Армія+”. Ці документи, підписані захисниками та подані через Армія ID, мають таку ж юридичну силу, як і паперові.
- У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.
- 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
- У 2024 році в застосунку “Резерв+” планують впровадити кілька нових функцій, зокрема електронне направлення на ВЛК, онлайн-вишколи, відстрочки для студентів і багатодітних батьків, а також онлайн-рекрутинг.
У Генеральному консульстві України у Любліні 10 січня відбулося підписання контрактів другою групою громадян України, котрі проживають за кордоном, для проходження військової служби в лавах Українського легіону.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна готова віддавати Північній Кореї її людей у межах обміну українських військових, котрі перебувають у російському полоні.
У Норвегії планують відновити скасовану 30 років тому вимогу стосовно обов’язкового зведення бомбосховищ у нових будівлях. Положення стане частиною нового плану цивільної оборони країни на тлі повномасштабного вторгнення сусідньої Росії в Україну.
Боронячи Україну від повномасштабного вторгнення росіян, загинув військовослужбовець, документаліст та військовий репортер з Івано-Франківщини Руслан Ганущак на псевдо “Остап”.
Нещодавнє опитування ППІ свідчить, що нібито 73% українців “підтримують негайні мирні переговори”, проте, його достовірність викликає сумніви. Так, згідно з базою псевдосоціологів і прихованих піарників, котру видання Texty.org.ua веде з 2015 року, ця організація має тривалі зв’язки з проросійськими партіями та маніпулює результатами досліджень.