Угорщина не буде надсилати ні солдатів, ні зброю в Україну – Мадяр

Джерело: Укрінформ

Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр повідомив, що країна й надалі не надаватиме Україні військової допомоги. Про це він сказав під час спільної пресконференції з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом в Берліні.

“Насправді зараз не час змінювати домовленості. Нам спочатку потрібно виконати реальну, конкретну роботу. І я хотів би ще раз чітко заявити, що Угорщина не буде надсилати ні солдатів, ні зброю в Україну – навіть за нового угорського уряду”, – заявив він.

Мадяр запевнив, що Угорщина буде “конструктивним партнером як горда європейська країна”.

“Ми будемо присутні, коли потрібно буде вирішувати завдання – чи то нові переговори щодо багаторічної фінансової рамки, чи переговори щодо нелегальної міграції, чи питання конкуренції, чи зовнішньополітичні питання”, – наголосив він.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.