Україна отримала третій транш від МВФ на суму близько $900 мільйонів

Джерело: пресслужба Мінфіну

Україна отримала третій транш фінансування в розмірі приблизно 900 млн доларів США (663,9 млн СПЗ) від Міжнародного валютного фонду (МВФ). Кошти надано у межах програми Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Отримання цих коштів стало можливим завдяки успішному другому перегляду програми EFF Виконавчою радою МВФ.

“Ця значуща та вкрай важлива підтримка від Фонду дозволить нам своєчасно фінансувати пріоритетні витрати державного бюджету та забезпечити макроекономічну стабільність в умовах воєнного стану. Програма EFF продовжить слугувати надійною основою для впровадження економічних заходів уряду України на шляху до повної інтеграції в Європейський союз”, – підкреслив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.