Україна планує до 2030 року збудувати 17 нових пунктів пропуску – прем’єр-міністр

Джерело: Денис Шмигаль

Україна розвиватиме прикордонну інфраструктуру та логістику. Зокрема до 2030 року планується оновити 29 наявних і збудувати 17 нових пунктів пропуску.

“Напрям у розбудові логістики на захід — це модернізація прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску. Маємо чіткі цілі: до 2030 року оновити 29 пунктів пропуску та побудувати 17 нових”, — сказав прем’єр.

За його словами, роботи будуть проводити у співпраці з західними сусідами України.

Прем’єр-міністр розповів, що напередодні провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, вони домовилися сприяти подальшому розвитку прикордонної інфраструктури.

“Оновлення та розвиток пунктів пропуску також обговорили під час зустрічі з президенткою Європейського інвестиційного банку Надією Кальвіно. Є конкретні домовленості”, – зазначив Шмигаль.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.

В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.