Україна планує до 2030 року збудувати 17 нових пунктів пропуску – прем’єр-міністр
Джерело: Денис Шмигаль
Україна розвиватиме прикордонну інфраструктуру та логістику. Зокрема до 2030 року планується оновити 29 наявних і збудувати 17 нових пунктів пропуску.
“Напрям у розбудові логістики на захід — це модернізація прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску. Маємо чіткі цілі: до 2030 року оновити 29 пунктів пропуску та побудувати 17 нових”, — сказав прем’єр.
За його словами, роботи будуть проводити у співпраці з західними сусідами України.
Прем’єр-міністр розповів, що напередодні провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, вони домовилися сприяти подальшому розвитку прикордонної інфраструктури.
“Оновлення та розвиток пунктів пропуску також обговорили під час зустрічі з президенткою Європейського інвестиційного банку Надією Кальвіно. Є конкретні домовленості”, – зазначив Шмигаль.
- На польсько-українському кордоні відкрили новий пункт пропуску “Нижанковичі – Мальховичі”.
Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.
У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.