Україна повернула тіла ще 64 полеглих захисників

Джерело: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

Сьогодні, 6 жовтня, за результатами проведення репатріаційних заходів, українській стороні вдалося повернути на підконтрольну Україні територію тіла 64 загиблих оборонців України.

Своєю чергою, українська сторона, відповідно до норм Міжнародного гуманітарного права, передала російській стороні тіла комбатантів, загиблих під час збройної агресії проти України.

У Координаційному штабі зазначили, що Збройні сили України забезпечать належне та безпечне перевезення репатрійованих тіл загиблих оборонців України до визначених державних спеціалізованих установ для їх передачі встановленим порядком представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам з метою організації і проведення процесуальних дій та судових експертиз, необхідних для встановлення осіб загиблих.

“Україна не припиняє та продовжує активно вживати усіх можливих законних заходів в межах норм Міжнародного гуманітарного права щодо встановлення місцезнаходження оборонців України, які зникли безвісти або потрапили до полону у зв’язку зі збройною агресією проти України, з метою їх подальшого повернення на підконтрольну уряду України територію”, – наголосили у Координаційному штабі.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.