Україна з Латвією домовилися про спільну роботу над впровадженням 5G

Джерело: Михайло Федоров/Facebook

18 жовтня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Україна підписала меморандум про співпрацю з Міністерством транспорту Латвії з метою запуску 5G у нашій країні.

Зауважується, що сторони зокрема домовилися про спільну роботу над упровадженням 5G в Україні, підтримкою мобільних операторів та відновленням широкосмугового інтернету.

Федоров нагадав, що Латвія одна з перших країн у Європі, котра запустила загальнодоступний 5G.

Обмін досвідом з європейськими колегами дуже цінний для України. Нам потрібно більше інновацій у телеком-інфраструктурі, щоб не відставати від світових трендів і забезпечувати українців якісним зв’язком та інтернетом, — зазначив міністр.

За словами очільника міністерства, співпраця сприятиме швидшій інтеграції України до європейської цифрової екосистеми та допоможе побудувати технологічну телеком-інфраструктуру.

Він також висловив вдячність міністру транспорту Латвійської Республіки Каспарсу Брішкенсу, а також анонсував “багато спільної роботи” попереду.

Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.

Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.

На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.

У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.