Україна з Латвією домовилися про спільну роботу над впровадженням 5G

Джерело: Михайло Федоров/Facebook

18 жовтня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Україна підписала меморандум про співпрацю з Міністерством транспорту Латвії з метою запуску 5G у нашій країні.

Зауважується, що сторони зокрема домовилися про спільну роботу над упровадженням 5G в Україні, підтримкою мобільних операторів та відновленням широкосмугового інтернету.

Федоров нагадав, що Латвія одна з перших країн у Європі, котра запустила загальнодоступний 5G.

Обмін досвідом з європейськими колегами дуже цінний для України. Нам потрібно більше інновацій у телеком-інфраструктурі, щоб не відставати від світових трендів і забезпечувати українців якісним зв’язком та інтернетом, — зазначив міністр.

За словами очільника міністерства, співпраця сприятиме швидшій інтеграції України до європейської цифрової екосистеми та допоможе побудувати технологічну телеком-інфраструктуру.

Він також висловив вдячність міністру транспорту Латвійської Республіки Каспарсу Брішкенсу, а також анонсував “багато спільної роботи” попереду.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.

У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.