Українська акторка Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ

Джерело: Марія Агапітова/Facebook

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

“E 2022 році, стоячи в величезній черзі в ТЦК, мене не взяли зі словами: “Прийде і твій час”. Ось він і прийшов. Я встаю на захист своєї країни”, – повідомила Марія.

Також вона розповіла, що потребує жіночих речей для служби.

“Мені необхідна хороша броня, бо я ще хочу мати дітей і вийти на сцену. Мені видали все необхідне, але жіночого, на жаль, немає. А найжахливіше, що для жінок все вдвічі дорожче”, – написала Агапітова.

Фото: Агапітова

Довідка. Марія закінчила Київський Національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Зіграла у низці вистав, серед яких – “Майстер”, “Цвіт жакаранди”, “За зачиненими дверима”, “Дамський кравець” та інші.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.