Українська команда не має запланованих контактів з Росією в Саудівській Аравії – МЗС
Джерело: Інтерфакс-Україна
Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий прокоментував заяву спецпосланника президента США Кіта Келлога щодо формату переговорів між Україною та Росією, які відбудуться в Саудівській Аравії.
“Ми розглядаємо цю зустріч як технічну і українсько-американську двосторонню. Про біганину якусь по кімнатах мені нічого не відомо”, – зазначив речник.
Тихий також зазначив, що за його інформацією, українська технічна команда не має запланованих контактів з росіянами.
“І я не буду спекулювати на тему, коли будуть чи не будуть прямі контакти. Станом на сьогодні, ми спілкуємося з американською стороною. Американська сторона спілкується з російською стороною”, – сказав речник МЗС.
За словами Тихого, така модель довела свою ефективність у минулому, зокрема, нагадавши про Чорноморську зернову ініціативу.
- На сайті Офісу президента України з’явилось розпорядження щодо створення переговорної групи.
- Президент України Володимир Зеленський заявив, що в понеділок, 24 березня у Саудівській Аравії американські посадовці зустрінуться окремо і з українською, і російською делегацією.
- Президент України Володимир Зеленський повідомив, що наступна зустріч української та американської делегацій у Саудівській Аравії буде проводитись на “технічному рівні”.
Над королівським Сандрінґемським палацом у Великій Британії запроваджено безпольотну зону після того, як під час візиту президента України Володимира Зеленського до маєтку короля Чарльза ІІІ були помічені безпілотники.
За оцінками аналітиків, Кремль, ймовірно, готує своє населення до потенційного майбутнього затяжного конфлікту з НАТО.
21 квітня відзначається Всесвітній день кроншнепа та Всесвітній день творчості та інновацій. За церковним календарем вшановують пам’ять священномученика Януарія та інших.
За даними синоптиків, у понеділок, 21 квітня, в низці областей України пройдуть короткочасні дощі з грозами.
У квітні розпочалася нова освітня програма UK-Ukraine School Partnerships, яка об’єднує українські та британські школи в довготривалі партнерства навколо теми “Радощі читання”. Мета — сприяти міжкультурному діалогу, удосконаленню мовних і комунікаційних навичок, а також розвитку співпраці між учнями та вчителями обох країн.