Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Ленні Кравіца

Джерело: Instagram Таню Муіньо

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп на пісню “TK421” для 59-рчного американського музиканта та співака Ленні Кравіца. Варто зауважити, що оператором кліпу також був українець – режисер Микита Кузьменко, який знімав стрічку “Памфір”.

Новий кліп українки, яка вже знімала відео для низки зарубіжних зірок, вийшов доволі епатажним.

Зокрема у відео Ленні Кравіц приймає душ і танцює з рушником та без нього – повністю оголеним.

Таню Муіньо подякувала Кравіцу за спільну роботу.

“З першого дня і дотепер кожна мить, працюючи разом з вами, Ленні Кравіц, була особливою. Дякую за подорож!”, – написала вона.

Режисерка також подякувала своїй команді з України.

Кравіц, своєю чергою, також подякував Таню Муіньо у коментарях.

“Зводиш разом двох українців, і ось що виходить. Вся Вам любов і повага. Не можу дочекатися, щоб зробити це знову”, – написав він.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.