Українські дронарі розповіли про нові ураження ворога, зокрема у Криму
Джерело: СБС ЗСУ
У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ в оперативній глибині на тимчасово окупованих територіях України уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.
Так, в Криму оператори 1-го окремого центру СБС уразили три глибинні розвідувально-ударні БпЛА “Оріон” у районі Керчі. Ці безпілотники використовуються як носії керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет.
Також бійці 1 ОЦ СБС уразили в Криму нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ, ЗРГК “Панцирь-С1” у районі Багерового, пускову установку С-300 та зенітну установку ЗУ-23 у районі Курортного, а також РЛС “Небо-У” у районі Керчі. Крім того, дронарі поцілили у газорозподільчу станцію “Сімферополь” у районі Трудового.
Разом з тим, оператори 427-ї бригади “Рарог” спільно з 413-м окремим полком “Рейд” уразили електропідстанцію 330/110 кВ “Західно-Кримська” на окупованому півострові.
У Донецькій області оператори 20-ї бригади “К-2” уразили навчальний полігон підготовки операторів БпЛА противника в районі Дебальцевого та цистерну з паливно-мастильними матеріалами в районі Горлівки.
У Запорізькій області захисники з 412-ї бригади Nemesis уразили логістичний транспорт противника в районі Приазовського.
На тимчасово окупованих територіях АР Крим, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей оператори загону “13” 414-ї бригади “Птахи Мадяра”, 20-ї бригади “К-2”, 412-ї бригади Nemesis та 1-го окремого центру уразили транспорт і паливозаправники противника.
- 22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.
- У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
У Нікополі Дніпропетровської області російські війська завдали удару по рятувальниках ДСНС, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.
Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.
Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.