Українські дрони вдарили по нафтобазі росіян у Луганську
Джерело: 1 окремий центр БпС СБС
В ніч на 27 лютого дрони 1 окремого центру Сил безпілотних систем ЗСУ вдарили по нафтобазі російської армії в тимчасово окупованому Луганську.
Захисники наголосили, що менше у ворога пального – то менше можливостей для маневрів, ротацій і підтримки штурмових дій.
“Це техніка, яка не рухатиметься. Танки не зможуть навести гармати на українські сили. Артилерія не відпрацює по наших підрозділах. Логістичні ланцюги розірвані, плани – зірвані” – йдеться у повідомленні.
Російський гауляйтер Леонід Пасічник заявив, що безпілотники атакували сам Луганськ та Слов’яносербський муніципальний округ. Він підтвердив, що під ударами опинилися “об’єкти паливно-енергетичного комплексу”, сталося займання. Постраждалих немає. Пасічник попередив про можливі перебої з електропостачанням у деяких населених пунктах.
- Сили оборони України уразили ворожі цілі, зокрема РЛС, на окупованих українських територіях та на території РФ.
- У ніч на 25 лютого підрозділи Сил оборони уразили пускову установку зенітного ракетного комплексу С-400 “Тріумф”, бойову машину ЗРГК “Панцир-С1”, реактивну систему залпового вогню БМ-21 “Град” на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Запорізької областей.
- Підрозділи Сил оборони України уразили російську техніку, райони зосередження живої сили, пункти управління, склади боєприпасів і МТЗ та ремонтну базу противника.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.