Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі збірної після її слів про Польщу

Джерело: Суспільне

Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі складу збірної після її скандальних заяв про Польщу.

Спортсменка в листопаді цього року брала участь у турнірі з художньої гімнастики “Варшавська осінь – 2023”. Тут вона здобула золоту нагороду у багатоборстві. Також гімнастка провела свій майстер-клас у сусідній країні.

Водночас вже 20 листопада Нікольченко у сторіз свого Instagram негативно висловилась щодо Польщі.

“Зіпсували настрій зранку. Ненавиджу цю країну всією душею, а найбільше – людей, які тут живуть. Я тут тільки тому, що в моїй рідній Україні закрили аеропорт”, – написала Нікольченко, додавши геолокацію Варшавського аеропорту.

Після цього допису Українська федерація гімнастики розпочала дисциплінарне провадження.

Зреагував на слова української гімнастки й колишній генсек Федерації гімнастики Польщі Пйотр Дец. Він зробив скриншот зі сторіз Нікольченко та опублікував його на своїй сторінці у Facebook.

“Дуже сподіваюся, що їй не доведеться знову проходити через польський жах і ніколи не буде змушена знову ступити в Польщу, навіть на мить, подорожуючи в екзотичні місця”, — написав він.

Згодом Дец повідомив, що отримав вибачення від віцепрезидентки УФГ Ірини Блохіної.

Вибачення принесла і сама Нікольченко.

“У мене був психологічний зрив. З кожним, навіть потойбічним конфліктом, через війну в моїй країні виникає стрес та виходить з мене без мого дозволу в такому агресивному вигляді. Це була ситуативна емоція, про яку я шкодую, не хотіла нікого образити. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок. Це казала не я, а емоції в мені. Вибачте”, — написала вона в Instagram.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.

1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.