Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі збірної після її слів про Польщу

Джерело: Суспільне

Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі складу збірної після її скандальних заяв про Польщу.

Спортсменка в листопаді цього року брала участь у турнірі з художньої гімнастики “Варшавська осінь – 2023”. Тут вона здобула золоту нагороду у багатоборстві. Також гімнастка провела свій майстер-клас у сусідній країні.

Водночас вже 20 листопада Нікольченко у сторіз свого Instagram негативно висловилась щодо Польщі.

“Зіпсували настрій зранку. Ненавиджу цю країну всією душею, а найбільше – людей, які тут живуть. Я тут тільки тому, що в моїй рідній Україні закрили аеропорт”, – написала Нікольченко, додавши геолокацію Варшавського аеропорту.

Після цього допису Українська федерація гімнастики розпочала дисциплінарне провадження.

Зреагував на слова української гімнастки й колишній генсек Федерації гімнастики Польщі Пйотр Дец. Він зробив скриншот зі сторіз Нікольченко та опублікував його на своїй сторінці у Facebook.

“Дуже сподіваюся, що їй не доведеться знову проходити через польський жах і ніколи не буде змушена знову ступити в Польщу, навіть на мить, подорожуючи в екзотичні місця”, — написав він.

Згодом Дец повідомив, що отримав вибачення від віцепрезидентки УФГ Ірини Блохіної.

Вибачення принесла і сама Нікольченко.

“У мене був психологічний зрив. З кожним, навіть потойбічним конфліктом, через війну в моїй країні виникає стрес та виходить з мене без мого дозволу в такому агресивному вигляді. Це була ситуативна емоція, про яку я шкодую, не хотіла нікого образити. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок. Це казала не я, а емоції в мені. Вибачте”, — написала вона в Instagram.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.