Українську легкоатлетку відсторонили від змагань через позитивний допінг-тест

Джерело: “Суспільне Спорт”

Українську легкоатлетку Марину Бех-Романчук відсторонили від змагань через позитивний допінг-тест.

Організація з боротьби з допінгом у легкій атлетиці Athletics Integrity Unit опублікувала рішення щодо відсторонення Бех-Романчук у середу, 14 травня. Термін відсторонення української стрибунки не зазначений.

У допінг-пробі 29-річної спортсменки виявили сліди тестостерону, що порушує статті 2.1 та 2.2.

Через позитивний допінг-тест на тестостерон Марині Бех-Романчук загрожує дискваліфікація на чотири роки. При цьому дискваліфікацію можуть скоротити до двох років, якщо доведуть ненавмисну появу речовини в організмі.

16 травня Бех-Романчук мала б виступити в потрійному стрибку на етапі “Діамантової ліги” в Досі. Цей старт мав стати для неї першим після літньої Олімпіади-2024 у Парижі.

Стрибунка тричі вигравала срібло на чемпіонатах світу, а також ставала чемпіонкою і призеркою чемпіонатів Європи. На Олімпійських іграх у Парижі вона показала 11-й результат у фіналі потрійного стрибка.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.