Український дизайнер Іван Фролов створив образи для італійського рокгурту Måneskin

Джерело: Instagram дизайнера Івана Фролова frolovheart та скріншоти InstaStories гурту Måneskin.

Іван Фролов, засновник популярного бренду одягу FROLOV, створив образи для італійського рокгурту Måneskin. Музиканти виступили в одязі від українського дизайнера.

Скріншот: Måneskin 

Італійський гурт став популярним у всьому світі після перемоги в Євробаченні-2021. Нині вони виступили у новому шоу в італійському Трієсті в костюмах від FROLOV.

Скріншот: Måneskin

Музиканти вийшли на сцену в чорно-білих костюмах. Басистка Вікторія Де Анджеліс виступила у білих штанах із завищеною талією та глибокими вирізами на стегнах, а також чорним топбандо. Образ доповнили макіяж та чокер на шиї.

Дамʼяно Давід, соліст гурту, вийшов у білих штанах вільного крою. Гітарист Томас Раджі одягнув чорні штани-кльош зі сріблястими вставками-смужками та білу сорочку. Для барабанника Ітана Торкіо підготували чорні мерехтливі штани.

Скріншот: Måneskin

Скріншот: Måneskin

Скріншот: Måneskin

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Сенатор США Рон Вайден заявив, що уряди стежать за користувачами смартфонів за допомогою push-сповіщень їхніх програм.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.