«Укрпошта» домовилася про співпрацю з найбільшим логістичним концерном DHL Global Match 

Джерело: “Укрпошта” у Facebook

АТ “Укрпошта” уклала угоду про співпрацю з компанією DHL Global Match із Великої Британії – найбільшим у світі поштовим та логістичним концерном. Їхнє партнерство реалізовуватиметься в галузі транспортних послуг та перевезення поштових відправлень.

На сьогодні співпраця розширюється на США, Канаду та Австралію, а в майбутньому планується розгляд співпраці з країнами Азії, тому це – лише початок.

“Партнерство з DHL Global Match – це частина стратегії компанії з розширення експортних маршрутів”, – заявив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

DHL Global Match є глобальною компанією, яка має власний флот літаків DHL Aviation і користується послугами партнерських авіаліній для виконання замовлень.

“Ми вже місяць пілотуємо цю програму, і клієнти вже помічають різницю. І що цікаво – посилки летять швидко, а тарифи залишаються на місці”, – додав Смілянський.

Він також зазначив, що Укрпошта забезпечує доставку посилок до 660 000 відділень по всьому світу.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростання геополітичного напруження та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.