«Укрпошта» випустить поштові марки «І буде весна!» до 10-річчя російсько-української війни
Джерело: Укрпошта
“Укрпошта” відкрила передпродаж на марки “І буде весна!”, до 10-х роковин російсько-української війни.
“До 10-річчя українського спротиву ми вирішили відтворити мистецтво фотографії у цінному для філателістичного світу форматі — поштових марках”, – мовиться у повідомлені.
На марках зображені фото з війни, які розлетілися всім світом та отримали широке визнання. Серед них:
- “Захоплення аеропорту “Бельбек”. Севастополь, 2014 р.” — Куба Камінський;
- “Кохання не спинити! Харків, 2022 р.” — Сергій Бобко для AFP;
- “Світло переможе! “Азовсталь”. Маріуполь, 2022 р.” — Дмитро “Орест” Козацький;
- “Руки піхотинця. Бахмут, 2023 р.” — Максим Дондюк.
Тираж блоку — 250 000 примірників.
Дизайнер поштового блоку, листівок, конвертів та штемпелів — Володимир Таран.
- 6 грудня Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку “Подарунки Святого Миколая”. Частину коштів від продажу марки передадуть на потреби ЗСУ.
- Поштовий оператор “Укрпошта” впроваджує електронну марку для рекомендованих листів.
- В Сумській області відбулося спецпогашення поштової марки “Вічна пам’ять”, яка присвячена Дню пам’яті загиблих захисників України. У спецпогашенні взяв участь заступник начальника Сумської ОВА Олексій Дрозденко.
В Україні триває 963-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 668 тисяч осіб.
Лауреатка Нобелівської премії з літератури 2024 року південнокорейська письменниця Хан Канг вирішила не проводити пресконференцію через конфлікти у світі, серед яких російсько-українська війна.
У Фінляндії в листопаді опублікують новий інтернет-довідник, який міститиме інформацію різних органів влади про підготовку та дії в умовах війни та в інших кризових ситуаціях.
Одна людина загинула, ще дев’ятеро зазнали поранень внаслідок стрілянини, яка сталася в кампусі Університету штату Теннессі (TSU).
За словами аналітиків, зростання експорту з Індії підсанкційних товарів до РФ стало можливим через російські запаси рупій від продажу нафти.