«Укрпошта» випустить поштові марки «І буде весна!» до 10-річчя російсько-української війни
Джерело: Укрпошта
“Укрпошта” відкрила передпродаж на марки “І буде весна!”, до 10-х роковин російсько-української війни.
“До 10-річчя українського спротиву ми вирішили відтворити мистецтво фотографії у цінному для філателістичного світу форматі — поштових марках”, – мовиться у повідомлені.
На марках зображені фото з війни, які розлетілися всім світом та отримали широке визнання. Серед них:
- “Захоплення аеропорту “Бельбек”. Севастополь, 2014 р.” — Куба Камінський;
- “Кохання не спинити! Харків, 2022 р.” — Сергій Бобко для AFP;
- “Світло переможе! “Азовсталь”. Маріуполь, 2022 р.” — Дмитро “Орест” Козацький;
- “Руки піхотинця. Бахмут, 2023 р.” — Максим Дондюк.
Тираж блоку — 250 000 примірників.
Дизайнер поштового блоку, листівок, конвертів та штемпелів — Володимир Таран.
- 6 грудня Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку “Подарунки Святого Миколая”. Частину коштів від продажу марки передадуть на потреби ЗСУ.
- Поштовий оператор “Укрпошта” впроваджує електронну марку для рекомендованих листів.
- В Сумській області відбулося спецпогашення поштової марки “Вічна пам’ять”, яка присвячена Дню пам’яті загиблих захисників України. У спецпогашенні взяв участь заступник начальника Сумської ОВА Олексій Дрозденко.
За даними синоптиків у п’ятницю, 4 липня, частину країни накриє спека, а частину – негода.
Уночі 4 липня російські окупаційні війська здійснили черговий масований обстріл української столиці. У Києві низка постраждалих та руйнувань.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.