«Укрзалізниця» запустила сайт для працевлаштування та адаптації ветеранів і ветеранок
Джерело: АТ “Укрзалізниця”
“Укрзалізниця” запустила новий сайт для ветеранів та ветеранок, що містить необхідну інформацію для працевлаштування та адаптації в компанії після служби. Компанія запрошує їх приєднатися до своєї команди.
В УЗ повідомили, що нині 10 579 її працівників служать у ЗСУ, а 1 441 вже повернувся до роботи. Водночас 570 колишніх залізничників загинули під час виконання своїх обов’язків. З початку 2022 року понад 13 000 працівників “Укрзалізниці” долучились до війська.
“Ми гордимося їхньою мужністю та стійкістю і високо цінуємо їхній військовий досвід, відчуття справедливості, лідерські якості та здатність досягати результатів у команді. Вони – герої, і ми з нетерпінням чекаємо їхнього повернення до Укрзалізниці. Прагнемо зробити все можливе, щоб вони відчували себе комфортно та захищено: створюємо безбар’єрне середовище, де їх поважають і розуміють, відкриваємо нові можливості для їхнього професійного зростання. Укрзалізниця також відкрита для кожного захисника і захисниці, хто прагне стати частиною нашої залізничної родини”, – зазначив голова правління Євген Лященко.
На новому сайті розміщено інформацію про ветеранську політику компанії, детальний процес повернення ветеранів до роботи, програми підтримки, а також корисні ресурси для лікування та реабілітації.
“У ветеранській політиці ми чітко прописали всі визначення та дії, яких мають дотримуватися HR-спеціалісти при поверненні та прийнятті ветеранів на роботу. Ми супроводжуємо ветеранів на кожному етапі цього процесу, допомагаючи їм освоїтись у робочому середовищі, адаптувати робоче місце і навіть змінити роботу через поранення. Також створена мапа “Шлях ветерана”, що містить покрокові інструкції основних дій для воїнів-залізничників, починаючи з моменту військової служби й до повернення в цивільне життя“, – повідомили у компанії.
- Голова Рахункової палати Ольга Піщанська розповіла про значне недовиконання шести бюджетних програм у сфері соціального захисту ветеранів, де рівень виконання за вісім місяців 2024 року становив лише 17,7% запланованого.
- Цьогоріч уряд виділив 5,7 млрд на придбання житла ветеранам. Грошову компенсацію отримають майже 2500 осіб.
- 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
- Уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранам. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.
- У Міністерстві охорони здоров’я зауважили, що часом рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не даються легко. У відомстві надали поради, як спонукати ветеранів звернутися по необхідну допомогу.
- Міністерство оборони України розпочало пілотний проєкт з реабілітації військовослужбовців, основним завданням якого є створення ефективного реабілітаційного простору за участі цивільних та військових закладів охорони здоров’я, соціальних служб та органів місцевого самоврядування.
8 липня під час засідання кабінету міністрів президент США Дональд Трамп різко розкритикував главу РФ Володимира Путіна, звинувативши російського лідера у нісенітницях під час офіційних переговорів. За словами глави Білого дому, господар Кремля завжди здається “дуже милим”, проте його слова не мають жодного значення.
Суд у Великій Британії встановив, що Росія вербувала злочинців для терактів через соцмережі.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, хто розпорядився зупинити постачання озброєння Україні.
Президент Ліги американських працівників і головний політичний радник організації Catholic Vote, колишній старший радником Дональда Трампа (2016, 2020) та Джей Ді Венса (2022), політичний коментатор на Fox News і CNN Стів Кортес заявив, що корупційна репутація голови Офісу президента Андрія Єрмака відверто шкодить довірі до української влади у США.
Співробітник Державного космічного агентства України отримав 15 років тюрми з конфіскацією майна за співпрацю з ФСБ. Російська розвідка задіяла його дружину з Ростова-на-Дону, щоб завербувати посадовця й отримати доступ до секретної інформації у галузі оборонної промисловості.