Унаслідок атаки РФ по Дніпропетровщині загинула працівниця УЗ, ще 7 залізничників поранено

Джерело: Укрзалізниця

Унаслідок ракетної атаки РФ по Дніпропетровщині загинула працівниця Укрзалізниці. Ще сімох залізничників поранено.

Загибла – Оксана Стороженко, яка була черговою по будинку локомотивних бригад.

“У неї залишились двоє синів – 17 та 15 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним Оксани та зобов’язуємося забезпечити фінансову та соціальну підтримку її дітям”, – повідомили в УЗ.

Також у компанії пообіцяли надати допомогу пораненим та їхнім родинам.

Зазначається, що стан постраждалих залізничників – стабільний, вони отримують необхідну медичну та психологічну допомогу.

“Ми вдячні всім залізничникам, які продовжують виконувати свої професійні обов’язки, незважаючи на небезпеку, що чатує кожного дня”, – резюмували в УЗ.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.