Уночі над Україною збито 19 ворожих безпілотників

Джерело: командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук

Уночі 19 червня російські окупаційні війська атакували Україну понад двома десятками ударних БпЛА. Майже всі було збито.

Загалом цієї ночі ворог випустив по Україні 21 “шахед” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська (РФ) та мису Чауда (ТО Крим).

У результаті бойової роботи збито 19 ворожих ударних БпЛА. “Шахеди” збивали над Херсонщиною, Миколаївщиною, Дніпропетровщиною, Кіровоградщиною, Хмельниччиною та Львівщиною.

Відбивали повітряний напад винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи та РЕБ Повітряних Сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.