Уночі окупанти атакували Хмельниччину: є багато пошкоджень та постраждалі

Джерело: мер міста Славута Василь Сидор та Хмельницька ОВА

Уночі 25 жовтня військам РФ вкотре атакували Україну ударними безпілотниками. Зокрема БпЛА були випущені на Хмельниччину.

Про загрозу застосування ударних БпЛА у Хмельницькій області у Повітряних силах повідомили близько 3:00.

Вже о 5:30 було опубліковано звернення Василя Сидора, у якому він розповів про наслідки атаки.

“Є багато пошкоджень на території Славутської громади. Всі служби вже працюють. Тепло, газ і воду будемо надавати. Допомогайте літнім людям, дітям. Максимально дотримуйтеся безпечних умов. Надається допомога постраждалим. Всі спеціалісти в лікарні працюють. Будемо працювати над відновленням”, – наголосив він.

Водночас за даними Хмельницької ОВА у Шепетівському районі внаслідок збиття ворожих БпЛА їх уламки впали на території об’єкта критичної інфраструктури.

Як наслідок – вибуховою хвилею пошкоджено нежитлові приміщення, житлові будинки та транспортні засоби.

“Станом на тепер за медичною допомогою до лікарні звернулось 16 мешканців з навколишніх будинків з різними тілесними ушкодженнями. Працюють усі відповідні служби”, – мовиться у повідомленні.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.