Уряд додатково виділив 5,6 млрд грн на зведення фортифікацій

Джерело: Денис Шмигаль/Telegram

Сьогодні, 2 квітня, Кабінет міністрів України виділив додаткові 5,6 млрд грн на зміцнення оборонних рубежів.

З них 1,1 млрд грн – для зведення фортифікацій у Донецькій області, понад 1 млрд грн – для Запорізької області, 1,5 млрд грн – для Сумщини та 300 і 400 млн грн для Миколаївщини та Херсонщини відповідно.

Зазначимо, що на зведення надійних фортифікацій цього року уряд раніше виділив 20 млрд грн.

Прем’єр-міністр наголосив на важливості безпеки людей, особливо дітей. Зокрема ідеться про побудову надійних укриттів у закладах освіти.

За словами очільника уряду, вже облаштовано в школах 235 таких укриттів за кошти, спрямовані громадам в межах державної субвенції.

“Цьогоріч виділяємо ще 2,5 млрд грн. Таким чином плануємо створити безпечні умови для офлайн-навчання орієнтовно для 300 тис. учнів”, – зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, 1 млрд грн уряд передбачив на облаштування укриттів у лікарнях. Як підкреслив прем’єр-міністр, мета держави – гарантувати доступність, безпечність та ефективність медичних послуг для усіх українців.

“У цьому нам допомагають партнери. Від Японії через Світовий банк Україна отримала 70 млн доларів у межах проєкту HEAL Ukraine. Це кошти на відшкодування видатків за програмою медичних гарантій. Вдячні японським друзям за лідерство в підтримці України”, – додав прем’єр-міністр.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.