Уряд звільнив Сергія Борзова з посади голови Вінницької ОВА

Джерело: Тарас Мельничук/ Telegram

25 червня постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що уряд звільнив Сергія Борзова з посади голову Вінницької ОВА.

Погоджено звільнення Борзова Сергія Сергійовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації, — мовиться у повідомленні.

Своєю чергою, Борзов прокоментував рішення Кабміну, зазначивши, що вимушено полишає посаду “за станом здоров’я”.

Прошу не гаяти час на жодні маніпуляції. На посаді зроблено багато і результат є. З повагою до кожного, хто допомагав і був поруч, — написав Борзов.
Зауважимо, нещодавно Борзов потрапив у скандал через відео, де він нацькував працівників ТЦК на компанію хлопців на заправці, після чого їм роздали повістки.

Раніше він керував Державним управлінням справами (2019-2020 рр.), до цього в.о. голови ДУС (2014-2019 рр.). Коли Борзов очолював ДУС, його сім’я отримала від управління службову квартиру площею 190 кв. м, яку він безоплатно приватизував. Раніше Борзов грав у складі команди КВК “Вінницькі Перці”. Дружина Ірина – нардепка від “Слуги Народу”, обрана від округу №14 у Вінницькій області. Вона ж є донькою продюсера Наума Баруля, давнього творчого партнера Володимира Зеленського.

  • Згідно з розслідуванням “Схеми”: корупція в деталях”, український продюсер Наум Баруля, давній творчий партнер та соратник президента України Володимира Зеленського, до 2014 року був тісно пов’язаний з російським КВК.
  • Розслідувачі Bihus.Info заявили, що компанія “Монблан” працює на тимчасово окупованих територіях та продає пальне росіянам. Фірма належить українському спортсмену Сергію Бубці, його брату Василю та раніше матері Валентині, яка вже не фігурує в документах.
  • Bihus.Info опублікувало розслідування про те, що заступник глави Нацполіції Дмитро Тишлек орендує житло в осіб, пов’язаних із російськими кримінальними авторитетами. Тоді як його дружина ще досі, попри повномасштабне вторгнення, має російський паспорт.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.