Урядові установи Бельгії отримали конверти з токсичною речовиною

Джерело: VRT

Бельгійські правоохоронці виявили у декількох урядових установах у Брюсселі, зокрема в Міністерстві юстиції, конверти з токсичним порошком – бруцином.

“Поліцейські служби були попереджені після того, як конверти з порошком виявили в різних установах”, – заявила Ясміна Вановерсхельде з прокуратури Брюсселя.

За її словами, білий порошок, знайдений у конвертах, містить бруцин.

“Ця речовина є небезпечною, якщо її проковтнути. Контакт зі шкірою не становить небезпеки. Люди, які контактували з токсичною речовиною, нині здорові”, – запевнила представниця прокуратури.

Як розповіли у виданні, конверти були знайдені в офісі глави Мін’юсту, Палаці правосуддя та в одному з офісів Держбезпеки Бельгії.

“Нині триває розслідування, щоб з’ясувати, хто відправив ці листи і з якими мотивами. Вже можна сказати, що перші результати показали: ці факти не мають нічого спільного з нападами, які сталися в останні дні в Брюсселі”, – поінформували у відомстві.

Протягом чотирьох днів Індія та Пакистан вели найінтенсивніші бої за минулі десятиліття: у хід пішли винищувачі, ракети та ударні дрони. Все завершилося так само раптово, як і почалося — перемир’ям, досягнутим завдяки дипломатичному марафону та телефонним переговорам.

У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.

Попри західні санкції, Російська Федерація продовжує отримувати імпортну будівельну і важку техніку — бульдозери, екскаватори, грейдери, трактори, крани й ратраки. Цього разу постачання здійснюються через територію Грузії.

Як свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, до рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили переважно робітничі професії.

12 травня суд у Лондоні засудив майже до 11 років позбавлення волі лідера російського шпигунського угруповання у Великій Британії, яке здійснювало стеження для Кремля.