Урядовий посадовець Парагваю подав у відставку після підписання угоди з вигаданою країною

Джерело: The Guardian

Урядовий посадовець Парагваю Арнальдо Чаморро був звільнений після того, як з’ясувалося, що він підписав так звану декларацію про взаєморозуміння з представниками вигаданої країни.

Зокрема Чаморро замінили на посаді керівника апарату Міністерства сільського господарства Парагваю після підписання “меморандуму” із представниками Сполучених Штатів Кайласи.

Як розповіли у виданні, на “офіційному сайті” Кайласи вигадана країна описується як “воскресіння давньої освіченої індуїстської цивілізаційної нації, відродженої переміщеними індусами з усього світу”. Її начебто очолює самопроголошений гуру Нітьянанда, якого розшукують в Індії за кількома звинуваченнями, включаючи сексуальне насильство.

Зазначається, що в “декларації”, датованій 16 жовтня, висловлювалося “щире бажання і рекомендація уряду Парагваю розглянути, вивчити і активно домагатися встановлення дипломатичних відносин зі Сполученими Штатами Кайласи і підтримати визнання Сполучених Штатів Кайласи “як суверенної і незалежної держави в різних міжнародних організаціях, включаючи, серед іншого, організацію Об’єднаних Націй”.

Представники вигаданої країни зустрілися з Чаморро і міністром сільського господарства Карлосом Хіменесом.

Цікаво, що під час інтерв’ю Чаморро зізнався, що не знає, де розташована Кайласа. До того ж, він поділився, що погодився підписати те, що він назвав “меморандумом про взаєморозуміння”, оскільки вони запропонували допомогти Парагваю вирішити низку питань, включаючи зрошення.

Цей інцидент спричинив скандал і багато насмішок у соціальних мережах у Парагваї. Утім, як наголосили в агентстві, це не перший випадок, коли самопроголошені представники Сполучених Штатів Кайласи обдурили міжнародних лідерів.

На фотографіях, оприлюднених в соціальних мережах Кайласи, також можна розгледіти, як представники вигаданої країни підписують угоди з місцевими лідерами муніципалітетів Марія-Антонія і Карпаї.

Крім цього, за даними журналістів, представники Сполучених Штатів Кайласи взяли участь у двох засіданнях комітетів ООН в Женеві в лютому.

Державне бюро розслідувань оприлюднило офіційне заявлення після звітів від “Сінево” щодо арешту головного офісу у Києві. За їхніми даними, розслідування в цій справі розпочалось ще у 2022 році, але не призвело до припинення діяльності медичного підприємства.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.