«Усі будуть воювати. Хочеш ти цього чи ні»: керівниця медслужби батальйону «Вовки Да Вінчі»

Джерело: Аліна Михайлова  в інтерв’ю ТСН

Керівниця медичної служби Першого окремого штурмового батальйону “Вовки Да Вінчі” ім. Дмитра Коцюбайла Аліна Михайлова розповіла про ситуацію на фронті й заявила, що “усі будуть воювати”.

“Всі ці історії, що там хтось не хоче йти в армію, всі будуть воювати. Усі будуть воювати. Хочеш ти цього чи ні. Просто потрібно змиритися з тим, що сьогодні кожен призовного віку”, – сказала Аліна.

Вона також зазначила, що на даному етапі війни з Росією Україні не вдасться вийти на кордони 1991 року й варто бути реалістами та ставити перед собою реальні цілі.

“Кожен повинен чесно відповісти сьогодні: що для нас перемога? Тому що в реальності кордони 1991-го – це дуже туманна перспектива”, – переконана військова.

Про “літо в Криму” Аліна Михайлова сказала, що “це, напевно, для ідіотів”.

“Будемо давати концерт наступного року в Криму? Це абсурд. Це, напевно, для ідіотів. Ви тримаєте народ України за ідіотів?”, – сказала вона.

Військова зазначила, що хотіла б, щоб Україна воювала технічно, а не втрачала людей. Вона зазначила, що  життя людини було на першому місці, але “зараз із цим трохи складніше, тому що формат війни знову змінюється”.

“Зазвичай ми виконуємо завдання людськими ресурсами, тобто людьми. А дуже б хотілося, щоб ми у XXI столітті більше воювали технічно, ніж так”, – сказала Михайлова.

Військова наголосила, що “зараз гине цвіт нації” і звернулась до тих, хто не захищає Україну на фронті.

“Ким ви з цієї історії вийдете? Тими людьми, хто були борцями і боролися? Чи тими людьми, хто, підібгавши хвости, чекали, поки за вас і для вас виборять вашу ж свободу?”

Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.