В Англії відсвяткували день народження кішки Міллі: власник стверджує, що їй виповнилось 30

Джерело: BBC

В Англії відсвяткували день народження кішки Міллі. Її власник Леслі Грінгоу називає улюбленицю “найстарішою кішкою у світі” і стверджує, що їй виповнилось 30 років.

За його словами, Міллі є довгожителькою, тому що він забезпечує її “численними смаколиками та обіймами”, а також раціоном, до якого входять креветки, лосось і бутильована вода.

70-річний чоловік каже, що його Міллі – черепахова кішка – є найстарішою з тих, які живуть у світі. Однак її точний вік назвати не може. З його розповідей, Міллі належала його покійній дружині Паулі, яка прихистила кішку у 1995 році, коли тварині було три місяці.

На честь дня народження кішки Грінгоу приготував для неї особливий кремовий торт.

“Це був фантастичний день. Це велике досягнення, що їй виповнилось 30 років”.

Чоловік розповів, шо Міллі з задоволення “злизала всі вершки” з торта.

“Моя життєва ціль – занести її до Книги рекордів Гіннесса. Але я не можу підтвердити її вік. Єдина людина, яка може це зробити – моя покійна дружина, яка, на жаль, померла п’ять років тому”.

У 2022 році Книга рекордів Гіннесса повідомила, що найстарішою кішкою у світі визнано Крім Пафф, яка прожила 38 років та 3 днів. Вона померла у 2005 році. Крім Пафф народилась 3 серпня 1967 року в Остіні, штат Техас.

Грінгоу розповів, що зі своєю померлою дружиною познайомився на сайті знайомств у 2012 році, а про Міллі вперше дізнався, коли розмовляв з Паулою телефоном і почув муркотіння кішки на задньому плані.

“Міллі була така мила кішка, коли я вперше її побачив. Роками Міллі зазнавала знущань від інших кішок у її районі, тому вона припинила виходити на вулицю і стала більш схожа на домашню кішку. У неї розвинулось обережне ставлення і вона дуже сором’язлива. Я думаю, це допомогло їй жити довше”.

Поблизу Берліна перекинувся автобус компанії FlixBus, який їхав із Копенгагена до Відня. Він віз 54 пасажири, серед яких є й українці. Унаслідок аварії постраждала 31 людина, одна з них — у тяжкому стані.

Не тільки те, що ви їсте, а й коли саме – може мати серйозні наслідки для здоров’я. Останні дослідження вказують: вечеря після 19:00 – це не просто звичка, а потенційний шлях до діабету, ожиріння, поганого сну і навіть підвищеного ризику смерті.

Росія системно використовує заборонену хімічну зброю проти українських військових – про це заявили у Міноборони Нідерландів, посилаючись на розвіддані, зібрані спільно з Німеччиною.

Джиллі – собака породи малінуа, що все своє життя до початку повномасштабного вторгнення несла службу на КПП “Чонгар” – контрольно-пропускний пункт з тимчасово окупованим Кримом. Її власник Ден, прикордонник з Херсонщини, з малечку виховував та соціалізував Джиллі, навчав на пошук наркотичних засобів для роботи. 24 лютого, коли росіяни стрімко просувались на усіх напрямках, саме КПП “Чонгар” був першим взятим об’єктом. Наряд Дена з собакою після обстрілу не змогли провести успішну евакуацію і були в оточені. Військовослужбовців взяли в полон, Джиллі наказали відпустити. Тоді вони бачились востаннє.

Платформа Меморіал у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт “Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда”. Це меморіальний репортаж, що складається з 18 частин, доповнених ілюстраціями й аудіо- та відеоматеріалами. Презентація відбулася сьогодні, 4 липня, на відкритті фестивалю “Протасів Яр” у Києві.