В Антонівці під Херсоном через мороз відмовили генератори, які подавали воду

Джерело: начальник Херсонської МВА Роман Мрочко у Telegram

У передмісті Херсона у селищі Антонівці внаслідок морозу відмовили генератори, які використовувалися для надання водопостачання. Станом на 14:44 подачу води було відновлено.

Низькі температури повітря в регіоні негативно вплинули на функціонування комунальної інфраструктури Херсонської міської територіальної громади. Також було зазначено, що в селищі Антонівці відсутнє електропостачання, і проведення ремонтних робіт стає неможливим через постійні обстріли ворога, який знаходиться дуже близько.

В Антонівці немає водопостачання, але за допомогою генераторів подача води відбувається з 11:00 до 15:00.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.