В АРМА створили антикорупційну раду
Джерело: пресслужба АРМА
У Національному агентстві України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) створили антикорупційну раду, завдання якої полягає у мінімізації корупційних проявів в діяльності нацагентства.
“У Агентстві з розшуку та менеджменту активів створено Антикорупційну раду АРМА, яка функціонуватиме як колегіальний консультативно-дорадчий орган”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що основною метою створення зазначеного органу є залучення профільних неурядових організацій, представників громадськості для оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА, вжиття превентивних та відповідних антикорупційних заходів та для боротьби з корупцією.
Рада формується строком на один рік та складається з 12 осіб. Перед нею поставлені завдання, зокрема, сприяти прозорості роботи нацагентства, здійснювати регулярний моніторинг корупційних ризиків та стану запобігання й протидії корупції в установі, здійснювати моніторинг ефективності державних (публічних) закупівель в АРМА тощо.
Умови відбору членів антикорупційної ради АРМА будуть оголошені згодом, додали у відомстві.
- Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос заявив, що викорінення корупції в Україні є питанням самого виживання, оскільки країна бореться з повномасштабним вторгненням Росії.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.