В Австралії вирують масштабні пожежі: тисячі людей закликають евакуюватися

Джерело: Reuters

У четвер, 22 лютого, більше двох тисяч людей отримали наказ евакуюватися з міст на заході австралійського штату Вікторія через лісові пожежі, які вийшли з-під контролю.

Державна служба з надзвичайних ситуацій закликала жителів міст Раглан і Бофорт, де проживає близько двох тисяч людей, а також мешканців прилеглих районів виїхати, поки це ще безпечно, і прямувати на схід до сусіднього регіонального центру Балларат, розташованого за 95 км на захід від Мельбурна.

Нині відомо про два осередки пожеж на заході штату Вікторія приблизно по 50 квадратних кілометрів кожен.

За словами прем’єр-міністерки штату Жасінти Аллан, на місці працюють понад 1000 пожежників за підтримки 24 літаків і понад 100 транспортних засобів.

Як розповіли у виданні, значні території штату перебувають у стані підвищеної готовності до пожеж, а Бюро метеорології випустило попередження про надзвичайну пожежну небезпеку для кількох районів через спекотний сухий вітер і потенційну можливість гроз.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.

Польські аграрії завершили блокування найбільшого вантажного пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, який з’єднує Польщу з Україною. Протест тривав з 9 лютого і закінчився 22 квітня о 13:00.