В Індії 54 особи на смерть отруїлися сурогатним алкоголем
Джерело: Reuters
В індійському південному штаті Тамілнад унаслідок вживання сурогатних алкогольних напоїв померли 54 особи.
За даними агенції, із середи, 10 червня, майже 200 людей пройшли лікування у зв’язку з блювотою, болями у шлунку та діареєю після вживання алкоголю із додаванням метанолу в районі Каллакурічі (Kallakurichi).
Зазначається, що співробітники правоохоронних органів, які займаються розслідуванням інциденту, затримали сімох осіб.
Правоохоронці вилучили 200 літрів сурогатного напою. Також відсторонено від роботи щонайменше 10 посадовців, зокрема районного інспектора і начальника поліції.
Смерть від нелегального алкоголю є поширеним явищем в Індії, де бідні верстви населення не можуть дозволити собі купувати ліцензійні напої, йдеться в матеріалі.
- За даними агентства охорони здоров’я ARS, у Франції понад 700 співробітників Airbus Atlantic захворіли після різдвяної вечері компанії.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.