В Індії під час грози на людей упав рекламний щит: є загиблі та поранені

Джерело: Reuters

У центральному районі Мумбаї через пилову бурю і сильний дощ обвалився рекламний щит,внаслідок чого щонайменше 14 осіб загинули, 75 поранені, а десятки опинились під завалом.

Триметровий рекламний щит упав на бензоколонку. Національні сили реагування на стихійні лиха (NDRF) відразу прибули на місце, щоб врятувати людей, які опинилися під завалами. На допомогу також відправили поліцію Мумбаї і департамент з ліквідації наслідків стихійних лих.

Головний міністр штату Махараштри Екнат Шинде оголосив про виплату компенсації родичам загиблих, пише News18.

За оцінками метеорологів, пориви вітру у Мумбаї в понеділок, 13 травня, досягали швидкості 50 км\год.

“У Мумбаях, як і в кількох інших містах Індії, можуть траплятися серйозні паводки та пов’язані із дощами інциденти під час сезону мусонів, що зазвичай триває щороку з червня по вересень”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в понеділок через грозу на годину було зупинено польоти в аеропорту Мумбаї, а поїзди затримувалися на тлі дощів, що супроводжувалися пиловою бурею. Поліція Мумбаї повідомляла про проблеми з рухом автотранспорту через завали на дорогах.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.