В Індії раптові зливи забрали життя п’ятьох людей, понад 100 поранених

Джерело: NDTV

Раптові зливи та штормовий вітер пронеслися частиною східного індійського штату Західний Бенгал, внаслідок чого загинуло п’ятеро осіб, а більше сотні зазнали поранень.

За даними видання, сильний вітер, що супроводжувався градом, обрушився на район Джалпайгурі в Західному Бенгалі, пошкодивши будинки, порушивши транспортне сполучення, вирвавши з корінням дерева і поваливши електричні стовпи.

Як поінформували офіційні особи, серед найбільш постраждалих районів округу – Раджархат, Барніш, Бакалі, Джорпакді, Мадхабданга і Саптібарі. При цьому вони додали, що кілька гектарів сільськогосподарських угідь і посівів також пошкоджено.

Головна міністерка штату Мамата Банерджі відвідала поранених, які перебувають у лікарні, і запевнила постраждалих, що влада надасть їм будь-яку допомогу, в тому числі у відновленні будинків.

Нині рятувальну операцію не завершено, на місці події  розгорнуто команду з ліквідації наслідків стихійного лиха і створено довідкові служби.

В офіційній заяві вказано, що губернатор зв’язався з управлінням з ліквідації наслідків стихійних лих у штаті Делі і попросив їх терміново надіслати в Джалпайгурі більше підкріплення – як людей, так і матеріальної допомоги.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Експерти з питань безпеки заявили, що стався “фундаментальний збій безпеки”, оскільки озброєний чоловік зміг наблизитися до Дональда Трампа достатньо близько, щоб вистрелити під час мітингу передвиборчої президентської кампанії.