В Індії раптові зливи забрали життя п’ятьох людей, понад 100 поранених

Джерело: NDTV

Раптові зливи та штормовий вітер пронеслися частиною східного індійського штату Західний Бенгал, внаслідок чого загинуло п’ятеро осіб, а більше сотні зазнали поранень.

За даними видання, сильний вітер, що супроводжувався градом, обрушився на район Джалпайгурі в Західному Бенгалі, пошкодивши будинки, порушивши транспортне сполучення, вирвавши з корінням дерева і поваливши електричні стовпи.

Як поінформували офіційні особи, серед найбільш постраждалих районів округу – Раджархат, Барніш, Бакалі, Джорпакді, Мадхабданга і Саптібарі. При цьому вони додали, що кілька гектарів сільськогосподарських угідь і посівів також пошкоджено.

Головна міністерка штату Мамата Банерджі відвідала поранених, які перебувають у лікарні, і запевнила постраждалих, що влада надасть їм будь-яку допомогу, в тому числі у відновленні будинків.

Нині рятувальну операцію не завершено, на місці події  розгорнуто команду з ліквідації наслідків стихійного лиха і створено довідкові служби.

В офіційній заяві вказано, що губернатор зв’язався з управлінням з ліквідації наслідків стихійних лих у штаті Делі і попросив їх терміново надіслати в Джалпайгурі більше підкріплення – як людей, так і матеріальної допомоги.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.