В Індії розпочали будівництво заводів, де вироблятимуть чипи
Джерело: Hindustan Times
Уряд Індії розпочав великий проєкт, вартість якого оцінюється приблизно в 15 мільярдів доларів. Він полягає у будівництві трьох заводів для виробництва напівпровідникових інтегральних мікросхем, оголосив прем’єр-міністр Нарендра Моді під час онлайн-церемонії закладання фундаменту нових підприємств.
Моді виступив зі звітом про плани щодо прискорення виробництва індійських напівпровідників. За його словами, Індія незабаром стане глобальним лідером у цьому високотехнологічному секторі.
Основним підрядником проєкту буде Tata Group, одна з найбільших промислових груп Індії, яка охоплює компанії у галузі зв’язку та інформаційних технологій, машинобудування, виробництва матеріалів, послуг, енергетики, споживчих товарів і хімічних речовин.
Планується, що Tata Group разом з великим тайванським виробником чипів побудує фабрику з виробництва мікросхем у західному штаті Гуджарат, яка стане першим підприємством такого роду в країні. Інша компанія з цієї ж промислової групи у північно-східному штаті Ассам побудує завод зі складання та випробування напівпровідників.
Індійський виробник електрообладнання CG Power and Industrial Solutions Limited разом з японською Renesas Electronics побудує ще один завод для складання і випробування чипів у штаті Гуджарат.
За оцінками уряду Індії, загальні інвестиції в ці три проєкти перевищать 1,25 трлн рупій або приблизно 15 млрд доларів. Щодо запланованих термінів завершення будівництва і початку роботи нових заводів поки немає інформації.
- Компанія Meta спрямовує мільярди доларів США на чипи від Nvidia, які є основою досліджень і проєктів зі штучним інтелектом.
- Intel буде виготовляти спеціалізовані чипи, спроєктовані Microsoft для власного використання. Компанії підписали нову угоду на понад 15 мільярдів доларів.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.
Військові М’янми відповідальні за загибель щонайменше 702 цивільних протягом шести місяців виборчого періоду. Новий звіт ООН описує різке погіршення ситуації з правами людини в М’янмі на тлі контрольованих військовими виборів. Найбільшим джерелом руйнувань і жертв, за оцінкою організації, залишаються авіаудари.
Федеральний суд у Вашингтоні заблокував адміністрації Дональда Трампа використання оновленої імміграційної бази SAVE для перевірки виборчих списків штатів. Правозахисники попереджали, що така система може помилково позбавити права голосу законних виборців.
Верховний суд Іспанії засудив колишнього міністра транспорту Хосе Луїса Абалоса до 24 років ув’язнення у справі про корупцію під час закупівлі масок у пандемію COVID-19. Його колишній помічник Кольдо Гарсія отримав 19 років.