В Індії врятували усіх робітників, заблокованих у заваленому тунелі більше двох тижнів

Джерело: The Guardian

В Індії вдалося врятувати усіх робітників, які після зсуву були заблоковані у тунелі Сілк’яра-Баркот протягом 17 днів.

Як розповіли в агентстві, першого чоловіка було визволено близько 20:00 за місцевим часом у вівторок, 28 листопада.

До рятувальної операції, що тривала більше 400 годин, було залучено понад 200 осіб, а також армія та авіація, команда з ліквідації наслідків стихійних лих та іноземні експерти.

Зазначено, що заблоковані робітники отримували кисень, їжу, воду та ліки через водопровідну трубу, впродовж 17 днів з ними підтримувався постійний контакт.

Наприкінці минулого тижня рятувальна команда пробурила майже 50 метрів завалів, а коли залишалося пройти ще приблизно 12 метрів, бур зламався.

Утім, спеціалістам все ж вдалося пробурити останні 12 метрів і дістатися до людей.

Примітно, що тунель Сілк’яра-Баркот не мав аварійного виходу і був побудований через геологічний розлом. Національному управлінню автомобільних доріг Індії доручено перевірити 29 інших тунелів, які споруджуються по всій країні.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

У Харкові попрощалися з балетмейстеркою Харківського академічного театру музичної комедії Марією Холодною, яку 17 лютого жорстоко вбив її чоловік, з яким вона планувала розлучитися.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент із висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.

Співзасновник компанії штучного інтелекту OpenAI Андрій Карпати оголосив про своє рішення залишити компанію.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.