В Італії оштрафували чоловіка, собака якого залишав пакети зі сміттям на вулиці

Джерело: CNN

Влада італійської Сицилії опублікувала відео, на якому собака несе сміття та залишає його на узбіччі.

На відео, опублікованому муніципалітетом Катанії цього тижня, помітно, як собака несе великий мішок зі сміттям, та обережно залишає його обабіч дороги.

“Екологічний підрозділ муніципальної поліції Катанії опублікував два відео, знятих камерами відеоспостереження, на яких видно, як собака виносить на вулицю пакет з відходами”.

У поліції наголосили, що така поведінка одночасно підступна та подвійно несправедлива, тому що вона не просто забруднює місто сміттям, але й намагається обійти правила, експлуатуючи чотирилапих.

“Повага до міського порядку та навколишнього середовища – обов’язок кожного”, – наголосили у поліції.

Повідомляється, що власника собаки вже ідентифікували та оштрафували його.

Ця історія свідчить про зростаючу проблему, яка спостерігається по всій Італії.

Ситуація особливо плачевна у південних провінціях та на островах, де збір сміття іноді становить 57%, тобто, сміття може залишатись у сміттєвих контейнерах по кілька днів.

У Римі, столиці Італії, зафіксовано найвищий рівень ухилення від сплати податку на вивіз сміття, за ним іде Неаполь.

Водночас у північних регіонах Італії показник збору податків значно вищий, а рівень ухилення від виплати податків суттєво нижчий.

За даними екологічної організації Legambiente, щорічно реєструється близько 10 000 порушень, пов’язаний зі сміттям, зокрема незаконне скидання, спалювання та поховання сміття. Через це багато муніципалітетів встановлюють камери відеоспостереження для відстеження протиправної діяльності.

Штрафи за незаконне викидування сміття коливаються від 1500 до 18 000 євро, а в окремих випадках навіть кримінальне переслідування.

  • Прокурори скерували до суду обвинувальний акт відносно директора товариства, що без жодних дозволів звозило сміття на земельну ділянку по вул. Бродівській в Голосіївському районі Києва.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.