В Києві у смітник викинули двох екзотичних білок
Джерело: Центр порятунку диких тварин
У столиці господарі двох екзотичних білок Дегу викинули тварин, залишивши їх у клітці біля смітника.
Небайдужі люди помітили білок і врятували їх.

Фото: Центр порятунку диких тварин
Тварин передали до Центру. Там розповіли, що білки могли загинути через спеку. Наразі їх планують оглянути медики й тоді вирішуватимуть подальшу долю тварин.
В Центрі додали, що Дегу, або чилійська білка – це дика екзотична тварина, яка мешкає в Андах і вона не є домашнім улюбленцем.
- В одному із районів Хмельницького місцевий житель викинув собаку з вікна дев’ятого поверху. Внаслідок падіння тварина загинула.
- В Оболонському районі Києва стався інцидент: літня жінка викинула кішку з балкона багатоповерхівки. Відео цього випадку швидко поширилося мережею, викликавши обурення серед користувачів інтернету.
У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.
Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.