В Києві у смітник викинули двох екзотичних білок

Джерело: Центр порятунку диких тварин

У столиці господарі двох екзотичних білок Дегу викинули тварин, залишивши їх у клітці біля смітника. 

Небайдужі люди помітили білок і врятували їх. 

Фото: Центр порятунку диких тварин

Тварин передали до Центру. Там розповіли, що білки могли загинути через спеку. Наразі їх планують оглянути медики й тоді вирішуватимуть подальшу долю тварин.

В Центрі додали, що Дегу, або чилійська білка – це дика екзотична тварина, яка мешкає в Андах і вона не є домашнім улюбленцем.

У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.

Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…

Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.

За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.