В Києві водій таксі привласнив 400 тис. грн, які забула дружина безвісти зниклого воїна

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва повідомила про підозру водію таксі, який привласнив кошти дружини зниклого безвісти військовослужбовця.

Фото: Київська міська прокуратура

За даними слідства, водій відвозив жінку до місця призначення, а коли закінчив робочу зміну, поїхав додому. Пізніше від служби підтримки до нього надійшло повідомлення про те, що в автомобілі клієнтка забула свої речі.

Чоловік перевірив багажник авто і виявив там загорнуту в харчову плівку коробку. Таксист розпакував її і побачив, що всередині – 400 тисяч гривень.

Таксист вирішив не віддавати кошти і сказав менеджеру служби підтримки таксі, що забутих речей в автомобілі немає.

Після цього він відвіз гроші “на зберігання” своєму товаришу, однак правоохоронці викрили чоловіка й повернули кошти їх власниці.

Загублені гроші – це грошова виплата від держави, яку жінка отримала у зв’язку з тим, що її чоловік зник безвісти.

Чоловіку повідомили про підозру в крадіжці грошей у великих розмірах (ч. 4 ст. 185 КК України).

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.