В Нікополі розстріляли авто, в якому був заступник міського голови: він загинув на місці

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Сьогодні, 8 лютого, в Нікополі невідомі з вогнепальної зброї розстріляли автомобіль, в якому перебував заступник міського голови.

Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

Автомобіль загорівся й після гасіння пожежі в салоні виявили тіло 59-річного чоловіка.

В Офісі Генпрокурора зазначають, що за фактом умисного вбивства розпочато розслідування. Тривають невідкладні слідчі дії з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

В МВС України додали, що поліціянти встановили прикмети нападника. Зараз триває збір та аналіз речових доказів, проводяться оперативно-розшукові заходи для затримання підозрюваного.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

За даними британських розвідників, російські окупаційні війська посилили атаки на різних ділянках фронту.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

Колишній президент США Дональд Трамп порівняв свій багатомільйонний штраф у справі про цивільне шахрайство зі смертю російського опозиціонера Олексія Навального.