В обліковому записі Трампа поширили передвиборче відео із заголовком про «єдиний рейх»

Джерело: The Associated Press

Відео, опубліковане в обліковому записі колишнього президента США Дональда Трампа в його соціальній мережі, містило посилання на “єдиний рейх” серед можливих заголовків новин, якщо він переможе на виборах у листопаді.

Заголовок з’являється серед повідомлень, що миготять на екрані, зокрема “Трамп переміг!!” і “Економічний бум!”. В інших заголовках, здається, згадують про Першу світову війну.

Слово “рейх” часто асоціюється з Третім рейхом нацистської Німеччини, хоча згадки у відео, опублікованому Трампом, схоже, є посиланням на формування сучасної пангерманської нації, яка об’єднує менші держави в єдиний рейх, або імперію.

Раніше цього місяця Трамп заявив, що президент США Джо Байден керує “адміністрацією гестапо”, маючи на увазі таємну нацистську поліцію.

Раніше Трамп також використовував риторику, що повторює Адольфа Гітлера, коли він сказав, що іммігранти, які нелегально в’їжджають до США, “отруюють кров нашої країни”, і назвав своїх опонентів “шкідниками”.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.