В Одесі росіяни поцілили у сортувальне депо та відділення «Нової пошти»

Джерело: пресслужба НП

У пресслужбі української логістичної компанії “Нова пошта” повідомили, що під час обстрілу 1 травня російські війська поцілили у сортувальне депо та відділення Нової пошти.

Зауважується, що серед співробітників загиблих та постраждалих немає.

Оціночна вартість усіх посилок, які були знищені внаслідок удару — будуть компенсовані клієнтам в повному обсязі. Завтра звʼяжемося з усіма отримувачами, – зазначили у компанії.

У повідомленні поінформували, що посилки які були в дорозі — перенаправлені на 3 відділення “Нової пошти” в Одесі.

Бережіть себе, не ігноруйте тривоги. В таких випадках рахунок йде на секунди. Будемо тримати в курсі.

Ввечері 1 травня російські війська застосували балістичне озброєння у напрямку Одеси. На місці влучання виникла сильна пожежа, вже відомо про 13 постраждалих.

Зауважимо, ворог третій день поспіль б’є по місту балістикою.

О 21:56 Повітряні сили повідомили про загрозу застосування балістичних ракет. Вже о 21:55 мер міста Геннадій Труханов закликав одеситів перебувати в укриттях та повідомив про вибухи.

Місцеві пабліки інформували про сильну пожежу.

Згодом очільник міста підтвердив інформацію про пожежу на місці “прильоту”.

Ворог атакував Одесу балістичними ракетами. Наразі відомо про щонайменше 13 постраждалих. На місці влучання потужна пожежа, – зазначив Труханов.

Зауважимо, уночі 1 травня війська РФ атакували ракетами Одесу. Унаслідок атаки загинуло троє осіб, ще троє зазнали поранень.

Згодом стало відомо, що по місту випустили три балістичні ракети “Іскандер-М”, які вдарили по густонаселених районах міста. За словами речника ПС Іллі Євлаша, росіяни обрали Одесу ключовою ціллю і тепер атакують місто так само як і Харків.

Також в Одеській ОВА поінформували, в Одесі помер ще один поранений унаслідок ракетного удару РФ по місту 29 квітня. Так, кількість жертв зросла до шести осіб.

  • Внаслідок атаки РФ по Одесі 29 квітня загинув проректор з питань навчально-інноваційного розвитку та економічної діяльності Міжнародного гуманітарного університету Борис Володимирович Васильєв.
  • Надвечір 29 квітня російські війська завдали ракетних ударів по Одесі. Ворог, ймовірно, застосував для атаки балістичне озброєння.
  • 27 квітня російські окупаційні сили завдали ударів по Херсонській області, поціливши в житлові квартали, об’єкт критичної інфраструктури, а також освітні заклади. В результаті атаки постраждали дві багатоповерхівки та вісім приватних будинків.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.